A Vendégház TiszaÖrvényen egy csendes utcában található , amely két különálló épületből áll.Az egyik épület az" utcára néző" és egy nagy kb.40m2-es szoba + fűrdőszobából áll,a másik két szobás konyha+fürdőszobás vendégház ami "kertre néző". Mind két vendégházhoz tartozik egy fedett kinti Filagória kb.45m2,ahol lehet szalonnát sütni,bográcsozni stb.fát biztosítunk És mind két vendégházban van légkondi és szúnyog hálóval láttuk el az ablakokat.
A vendégházakhoz tartozik egy közel 4000m2 kert ,diófákkal ,mogyorófákkal és gyümölcsfákkal amiből a vendégek szabadon fogyaszthatnak, ping-pong asztalt éstollas labda ütőt is tudunk biztosítani. A vendégházak közel találhatók a a Tisza-tóhoz és a kerékpárúttal ellátott gáthoz, kb.800 m-re.
Azok számára ajánlom, akik szeretik a nyugalmas csendes helyeket, szeretnek kirándulni, kerékpározni és horgászni és főleg családosok részére,mert a gyerekek itt tudnak labdázni szaladgálni stb.
Az ingatlan kertes, házi kedvenceket is lehet hozni, amely nem feláras, de csak épületen kívül lehet tartani.
"Welcome "italt is biztosítunk minden vendégünknek.
Foglalás: Szőlőfürt Vendégház Tiszafüred
A foglaláshoz először adja meg a tervezett érkezési és távozási dátumot az alábbiakban: